Nike Kobe 9 Mid Ext Black Mamba – Stor release på vej

Nike Kobe 9 Mid Ext Black Mamba er lige på trapperne.

Forleden dag blev Kobe 9 Elite Low ‘Beethoven’ revet af hylderne før nogen nærmest kunne komme i nærheden af dem.

Kobe Bryants signatur sneaker er ikke altid den der bliver revet væk, men en release som denne er ikke til at tage fejl af.

Et første kig på de her banditter, og man ved omgående at der er tale om en stor release, der forventeligt bliver revet væk lige så snart de bliver sat til salg.

Hvor kan jeg købe Nike Kobe 9 Mid Ext Black Mamba?

Med en usædvanlig stor portion held og hurtige fingre på tasterne kan du være heldig at få fat i dem når de releaser i Nike Store lørdag d. 23. august kl. 9.00 dansk tid.

Nike Kobe 9 Mid Ext Black Mamba

Vores personlige go-to sneakerforhandlere er, Nike StoreJD Sports og End Clothing for at nævne et par stykker.

Hvis du leder efter et par sneakers der er udsolgt hos alle normale forhandlere, kan du besøge KLEKT.com hvor man under sikre forhold kan købe udsolgte par direkte fra private sælgere.

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Så vil du fremover være opdateret med de allernyeste sneaker releases, samt modtage de allerbedste tilbud direkte i din indbakke.